National Networking Company opent nieuw kantoor

De afgelopen maanden is hard gewerkt en veel verbouwd om het nieuwe kantoor van de National Networking Company aan de Pallasstraat 26 te openen. Ton van de Ven vertelt trots over de nieuwe locatie: “We hebben hier nu de mogelijkheid om NNC netwerkmeetings op onze eigen locatie te gaan organiseren. Daarnaast hebben we de ruimte om onze eigen podcast studio te realiseren. Ook bieden wij flexwerkplekken aan voor onze NNC leden. Daarbij hebben we een prachtige ruimte waar wij, maar ook onze leden, trainingen kunnen gaan verzorgen. Het is een stap vooruit in de ambities die wij hebben met onze organisatie. We doen dit niet alleen voor onszelf, maar willen op deze manier óók meerwaarde bieden aan onze leden."

"De meerwaarde zit in aanvullende diensten die wij onze leden bieden zoals meer zichtbaarheid op LinkedIn met 'Time To Comment'. Tevens leggen wij persoonlijk nieuwe contacten tussen ondernemers die elkaar niet kennen, maar wel zakelijk iets voor elkaar kunnen betekenen. Dit doen wij met onze 'Trio Meetings'. Ook bieden wij onze leden de mogelijkheid om gratis hun diensten e/o producten aan te bieden op onze NNC webshop en staat onze Crovv videoconference tool 24/7 open om te vergaderen, online workshops te geven of uw eigen live-stream te lanceren."

"NNC is niet zomaar een reguliere netwerkclub; het is een groep van oprecht betrokken mensen bij én met elkaar! Kwaliteit en service met als doel zakelijke resultaten behalen, dus omzet, zijn de basis bij NNC. Wij zeggen dit niet alleen, maar bewijzen het ook aan onze leden. De garantie ‘geen business = geld terug’ geef je niet als je weet dat er geen resultaten worden geboekt!”.

Meer Nieuws